מי צריך אימון לכלכלה נכונה?

מכירים את זה שאתם מקבלים העלאה מהעבודה, כל כך חיכיתם  לזה – סופסוף ייכנס יותר כסף ממה שאתם כבר עושים, מכמות השעות שאתם כבר מעניקים למקום העבודה שלכם. איזה אושר!

אך דא עקא – לא רק שלא הצלחתם לייצר מההעלאה הזו יותר חיסכון או יותר אפשרויות לפנאי ונופשים – גיליתם שדווקא אחרי ההעלאה המינוס בבנק עלה.

אתם לא לבד – אימון בכלכלה נכונה יכול לסייע לכם לצאת מהמינוס!

אחוזים רבים מהאוכלוסייה פשוט לא יודעים להתנהל עם כסף. אין בבית הספר, ואפילו לא באוניברסיטה שיעור אחד או קורס פשוט בנושא ניהול הכלכלה האישית, אגירת חסכונות או השקעה משפחתית בעתיד המשותף. יש אנשים שיודעים לעשות את זה, יש כאלה שמנהלים עסק ואז מקישים את הנוסחאות השונות בניהולו אל תוך החיים האישיים שלהם, ויש אחרים – שפשוט יש להם כל כך הרבה כסף עד שהם לא יכולים לשים לב שהניהול הכלכלי שלהם הוא לא מדוייק – פשוט יש להם הרבה.

אבל זה לא כזה מסובך, ולא כל כך קשה – בעזרת אימון לכלכלה נכונה אפשר להגיע למצב כלכלי טוב, מצב כלכלי מאוזן, מצב כלכלי שיוצר לכם שפע בחיים – מתוך הכלכלה הנוכחית שלכם ולא מתוך חלומות או פנטזיות שיום אחד יהיה יותר טוב.

אימון לכלכלה נכונה במרכז צמיחה

מרכז צמיחה משלב יכולות של אימון אישי, ייעוץ כלכלי ותכנון פיננסי לכל המשפחה. בתהליך האימון נעבור על מצב הבנק שלכם, על המאזן השנתי, על ההוצאות החודשיות ועל הדרך שבו אתם מנהלים את חשבון או חשבונות הבנק שלכם. לאט לאט נוכל ליצור מצב בו אין חריגה (מומלץ שיקרה כבר בחודש הראשון של האימון) ואז הלאה מפגישה לפגישה ליצור מצב יותר חופשי ומאוזן, עד כדי עודף בחשבון הבנק שלכם ככה שתוכלו להתחיל לחסוך, להינות ולקנות לכם את הדברים שאתםב אמת רוצים וצריכים.

יש אור בקצה המנהרה, צרו עמנו קשר היום לאימון בכלכלה נכונה.